O nás

Spolupracujeme exklusivně s pestrou škálou internetových serverů, které nabízejí aktuální informace především pro čtenáře se zájmem o výpočetní techniku, firemní řešení, hardware, software, telekomunikace, spotřební elektroniku, ale i ekonomiku či lifestyle.

Specializujeme se na tvorbu internetových reklamních kampaní především pro firmy, působící v oblasti IT. Navrhujeme a realizujeme internetové prezentace na řadě odborných serverů určených pro IT profesionály, pro čtenáře zajímající se o firemní řešení i pro vzdělané koncové uživatele výpočetní techniky a fanoušky nejnovějších technologií. Reklamní formáty vybíráme tak, aby optimálně oslovily cílové skupiny čtenářů podle zaměření reklamní kampaně a potřeb našich klientů. Pro prezentaci firem využíváme osvědčené metody internetového marketingu a mediálního plánování i nestandardní formáty. Nabízíme i newsletters, direct mailing, sponzoring či partnerství rubrik, PR články, domlouváme redakční spolupráci apod. Důležitá je pro nás především spokojenost našich klientů.

Mezi naše zákazníky patří např. IBM, Microsoft, Asseco Solutions, Oracle, Dell, LMC Jobs, Intel, Algotech, AMD, Eset, Adobe, Epson, AT Computers, Aquasoft, Soft-tronik a celá řada dalších menších a středních firem, působících na českém IT trhu.