Společnost Best Online Media s.r.o. byla založena v roce 2009 jako mediální zastoupení webů, které se věnují oblasti informačních technologií a telekomunikací.  Aktuální zastupujeme více než 20 médií. Od roku 2013 pořádáme také odborné IT konference, zaměřené na firemní řešení v oblasti informačních technologií.

Navrhujeme a realizujeme internetové prezentace na řadě odborných serverů určených především pro IT profesionály, pro čtenáře zajímající se o firemní řešení i pro vzdělané koncové uživatele výpočetní techniky a fanoušky nejnovějších technologií. Reklamní formáty vybíráme tak, aby optimálně oslovily cílové skupiny čtenářů podle zaměření reklamní kampaně a potřeb našich klientů. Pro prezentaci firem využíváme osvědčené metody internetového marketingu a mediálního plánování i nestandardní formáty. Nabízíme i newsletters, direct mailing, sponzoring či partnerství rubrik, PR články, domlouváme redakční spolupráci apod. Důležitá je pro nás především spokojenost našich klientů.

Mezi naše zákazníky patří např. K2 atmitec, Asseco Solutions, Vision Praha, Onlio, Software602, Microsoft, Internet.cz (Forpsi), Alef Nula, SUSE Linux, Joyce, PCS Dataguard, Eset, Oracle, Konica-Minolta, System 4U, Active24, Canon, Dell, LMC Jobs, Intel, Algotech, Adobe, Epson a celá řada dalších firem, působících na českém IT trhu.