Best Online Media je mediální zastoupení, které aktuálně zastupuje 14 českých webů zaměřených převážně na informační technologie.

Dokážeme oslovit unikátní cílové skupiny IT profesionálů, IT manažerů, digitálních marketérů a pokročilých IT fanoušků i uživatele se zájmem o životní styl. Za měsíc naše weby navštíví přes 550 000 unikátních uživatelů, kteří zrealizují asi 3 miliony impresí.

WEBY PRO TOP MANAGERY (celkem 5 webů)
měsíčně přes 70 000 unikátních uživatelů a téměř 300 000 impresí

Cílová skupina:
- top management, lidé, kteří rozhodují o firemních investicích a o nákupu IT vybavení, decision makers
- manažeři s rozhodovací pravomocí a vysokými příjmy, vedoucí IT oddělení

BusinessIT                                                     
http://www.businessit.cz
BusinessIT je magazínem pro manažery, věnuje se do hloubky tématům z oblasti informačních a komunikačních technologií. Nabízí jak informace vhodné pro obchodně orientované manažery, tak technické informace vhodné pro IT manažery. Web odstartoval v září 2011 a jeho garantem je Petr Mandík, který dříve působil na pozici šéfredaktora Computerworldu.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 20 000 impresí, 10 000 unikátních uživatelů

IT BIZ (Nitemedia)
http://www.itbiz.cz
ITBiz.cz je nejčtenějším portálem zaměřeným na propojení IT a byznysu na českém internetu. Portál zaměřený na poskytování aktuálních informací především z oblasti informačních technologií. Od roku 2006 se věnuje jak českému trhu a lokálním tématům, tak evropským a globálním trendům, které IT v České republice ovlivňují. Na www.itbiz.cz každý týden vychází desítky článků, které se věnují novinkám, rozebírají aktuální dění i dlouhodobá témata, poskytují prostor pro odborné analýzy a komentáře známých osobností. Nechybí ani reportáže z významných IT konferencí, profily firem, rozhovory s osobnostmi českého IT.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 120 000 impresí, 30 000 unikátních uživatelů

SystemOnline (CCB)
http://www.systemonline.cz
SystemOnline je web, zaměřený na firemní řešení v oblasti informačních technologií – ERP, CRM, účetnictví, HRM, plánování a řízení výroby, Business Intelligence apod. Je určený pro všechny manažery, kteří chtějí mít přehled v oblasti podnikových IT řešení.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 60 000 impresí, 20 000 unikátních uživatelů

ERP forum (CCB)
http://www.erpforum.cz
Přesně zacílený web přináší novinky, trendy a informace o ERP projektech z celého českého trhu, recenze ERP systémů a užitečné informace, použitelné při implementaci těchto systémů.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 7 500 impresí, 3 300 unikátních uživatelů

CRM forum (CCB)
https://www.crmforum.cz
CRMForum.cz je webový portál zaměřený na problematiku CRM systémů - CRM trendy, projekty, ankety, diskusní fórum. Spuštění byl v lednu 2009 jako vysoce specializovaný server zaměřený na selektovanou skupinu IT manažerů.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 4 200 impresí, 2 150 unikátních uživatelů

WEBY PRO IT PROFESIONÁLY A PROGRAMÁTORY (celkem 5 webů)
měsíčně asi 390 000 unikátních uživatelů a přes 2 500 000 impresí

Cílová skupina:
- IT profesionálové, vývojáři, programátoři, technologicky zaměření odborníci
- muži 18 - 35 let, vysokoškolské nebo odborné vzdělání, nadprůměrné příjmy

Programujte.com
http://www.programujte.com
Portál je zaměřen na vše kolem informačních technologií (IT), zejména na programování, grafiku, webdesign, databáze, elektrotechniku, počítačové sítě. Portál obsahuje bohaté diskusní fórum, kalendář IT akcí, knihovnu IT publikací, dokumentaci pro vývojáře a samozřejmě denní zpravodajství z IT z České a Slovenské republiky, tak i ze světa. V srpnu 2011 proběhl redesign webu.
Aktuální návštěvnost: měsíčně přes 900 000 impresí, 70 000 unikátních uživatelů

ABC Linuxu (Nitemedia)                                 
http://www.abclinuxu.cz
Nejoblíbenější portál pro uživatele Linuxu a open source programů v České republice a na Slovensku. Od roku 2001 svým návštěvníkům denně přináší aktuální zprávy, recenze, návody a rozhovory. Jeho součástí je nejživější česká poradna, uživatelské blogy, katalogy hardwaru, softwaru a ovladačů, slovník pojmů, bazar a mnoho dalších služeb.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 150 000 impresí, 40 000 unikátních uživatelů

CAD.cz (CCB)
http://www.cad.cz
Web CAD se věnuje použití CAx a GIS technologií ve strojírenství, stavebnictví a přidružených oblastech. Je určený pro na manažery a specialisty v oborech počítačem podporovaného navrhování v České republice.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 26 000 impresí, 9 500 unikátních uživatelů

LinuxExpres.cz (CCB)
http://www.linuxexpres.cz
LinuxEXPRES je internetový magazín ze světa Linuxu a open source software. Na webových stránkách jsou uveřejňovány autorské články redaktorů portálu a také nepřeberné množství informací o populárních i méně známých distribucích, softwaru či řešeních spolu s příklady použití Linuxu v domácnosti, ve firmách, ve školství nebo státních institucích. Čtenáři jsou IT profesionálové s přímým vlivem na investice do IT infrastruktury a studenti technických vysokých škol a obecně pokročilí uživatelé IT (opinion makers).
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 190 000 impresí, 100 000 unikátních uživatelů

OpenOffice.cz
http://www.openoffice.cz
OpenOffice.cz seznamuje uživatele s kancelářskými balíky Apache OpenOffice, LibreOffice atd. Nabízí pomoc v podobě zajímavých článků, návodů a rad, jak postupovat při řešení různých problémů. Záměrem je, aby zde uživatelé a čtenáři našli praktické informace, které jim umožní pracovat s balíkem ještě efektivněji. Cílovou skupinou jsou běžní uživatelé IT, Business To Consumer i pokročilejší IT uživatelé s přímým vlivem na investice do IT infrastruktury.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 200 000 impresí, 53 000 unikátních uživatelů

 

WEB O BUSINESSU A EKONOMICE (celkem 1 web)
měsíčně  asi 7 000 unikátních uživatelů a 10 000 impresí

OnBusiness.cz
http://www.onbusiness.cz
OnBusiness je magazínem, který se soustředí na podstatná témata z oblasti ekonomiky, podnikání a investic. Prostřednictvím článků obsažených převážně v tématických speciálech nabízí přehledné a srozumitelné informace pro manažery, pro vlastníky firem, představitele státní správy a samospráv i pro jednotlivce se zájmem o efektivní investice.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 10 000 impresí, 7 000 unikátních uživatelů

ZÁJMOVÉ WEBY - věda a výzkum, elektronika, životní styl apod. (celkem 3 weby)
měsíčně 75 000 unikátních uživatelů a 215 000 impresí

JáRodič.cz
http://www.jarodic.cz
Webový magazín pro rodiče přináší užitečné rady, tipy pro rodinné cestování a výlety po Čechách i do zahraníčí, poradnu pro jazykové pobyty apod.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 25 000 impresí, 10 000 unikátních uživatelů

HDmag.cz (Nitemedia)
http://www.hdmag.cz
Vše o technologiích s vysokým rozlišením - Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, Playstation 3, projektory, 3D technologie apod. Denní zpravodajství, recenze, články a návody, databáze filmových Blu-ray disků.
Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 110 000 impresí, 25 000 unikátních uživatelů

ScienceMag.cz
http://www.sciencemag,cz
Nový web o moderních technologiích a vědeckých objevech Sciencemag.cz byl na českém internetu oficiálně spuštěn začátkem dubna 2016. Náplní nového populárně-vědeckého webu Sciencemag.cz jsou vědecká témata, objevy, trendy a zajímavosti především z oblasti moderních technologií, IT a příbuzných oborů. Na rozdíl od jiných populárně-vědeckých periodik bude podle svých tvůrců zaměřen především na obory související s technologiemi, ať už jde o elektroniku, biotechnologie nebo ekonomické aspekty technologií. Cílovou skupinou čtenářů tohoto portálu jsou studenti, odborníci sledující dění v příslušných oborech a samozřejmě všichni zájemci o vědu.
Aktuální návštěvnost: měsíčně asi  80 000 impresí  a 40 000 unikátních uživatelů.