IT konference

Odborné konference, zaměřeně na firemní IT řešení, realizujeme ve spolupráci s webovým magazínem BusinessIT.cz již od roku 2013. Jejich přehled a fotogalerie z uskutečněných akcí najdete na webu http://konference.businessit.cz/. Odborným garantem programu našich konferencí je Petr Mandík. Konference pořádáme v kongresovém centru Vavruška v paláci Charitas na Karlově náměstí v Praze, jsou orientované na firemní management a jsou dimenzovány pro 100 - 150 návštěvníků.

Omlouváme se Vám, bohužel jsme kvůli opatřením spojeným s koronavirem nemohli uspořádat na jaře 2020 konference podle původního plánu. Děkujeme Vám za trpělivost a s velkou radostí Vám oznamujeme, že se některé naše tradiční konference uskuteční letos na podzim:

24. září 2020 Firemní informační systémy - Šestý ročník odborné konference o  využití firemních informačních systémů a o novinkách v této oblasti.

15. října 2020  Cloud computing v praxi - Pátý ročník odborné konference o efektivním použití cloud computingu ve firmách a o tom, jak plně využít jeho potenciál.

12. listopadu 2020  Datová centra pro business - Sedmý ročník odborné konference o návrhu, budování, správě a efektivním využívání datových center.