Aktuality

  Plán témat speciálů BusinessIT.cz a OnBusiness.cz na podzim 2017

  BusinessIT.cz je ICT magazínem pro manažery a věnuje se každý měsíc do hloubky vybranému tématu z oblasti informačních a komunikačních technologií. Nabízí jak informace vhodné pro obchodně orientované manažery, tak technické informace vhodné pro IT manažery. Web odstartoval v září 2011 a jeho garanty jsou Petr Mandík a Roman Smělý.
  Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 20 000 impresí, 10 000 unikátních uživatelů

  Vybrané speciály věnované IT vyjdou rovněž v ekonomicky zaměřeném magazínu OnBusiness.cz. Připravili jsme pro vás možnost stát se za zvýhodněnou cenu jejich partnery jak v magazínu BusinessIT.cz zaměřeném na IT profesionály a IT management, tak v OnBusiness.cz pro management firem.

  Aktuality

  Redakční plán témat webu IT BIZ.cz na podzim 2017

  IT BIZ.cz je nejčtenějším portálem zaměřeným na propojení IT a byznysu na českém internetu. Web
  je zaměřený na poskytování aktuálních informací především z oblasti informačních technologií. Od roku 2006 se věnuje jak českému trhu a lokálním tématům, tak evropským a globálním trendům, které IT v České republice ovlivňují.
  Na www.itbiz.cz každý týden vychází články, které se věnují novinkám, rozebírají aktuální dění i dlouhodobá témata, poskytují prostor pro odborné analýzy   a komentáře známých osobností. Nechybí ani reportáže z významných IT konferencí, profily firem, rozhovory s osobnostmi českého IT.
  Aktuální návštěvnost: měsíčně cca 200 000 impresí, 37 000 unikátních uživatelů